Звездите на френския електронен денс дует "Дафт пънк" се готвят да споделят откровения за кариерата си в предстоящ документален филм, съобщи Контактмюзик.
Диджеите Ги-Манюел дьо Хомем-Кристо и Тома Бангалте, които крият лицата си зад маски на роботи и рядко ги свалят пред публика, ще позволят на камерите да надникнат в живота им за лентата, която трябва да излезе на екран през 2015 г.
За две десетилетия в музикалния шоубизнес "Дафт пънк" са продали над 12 милиона копия от албумите си по света.
По-рано през тази година изпълнителите на хита "Get Lucky" прибавиха към колекцията си четири награди "Грами", сред които за албум на годината за "Random Access Memories", припомня изданието.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















