Ювентус отново е лидер в Серия "А", след като спечели с 2:0 домакинството си на Новара и има две точки пред втория Милан.

Симоне Пепе откри резултата още в 4-ата минута, а в 75-ата Фабио Куалярела оформи крайния успех, с който торинци събраха 33 точки. На трето място е Удинезе с 30, който играе с Лацио и може да се изравни с "бианконерите".

Интер пък влезе в зона "Лига Европа" след успех с 1:0 като гост на Чезена. Единственото попадение в срещата падна през второто полувреме и бе дело на Ранокиа.

В друг мач от 15-ия кръг Катаня надви с 2:0 Палермо и се намести на седмата позиция. Точни за успеха бяха Логи (32) и Лопес (61-дузпа).

Дженоа пък пребори с 2:1 Болоня. Роси откри за домакините, но в началото на втората част Рамирес изравни.Все пак от тима на "грифоните" бяха по-настоятелни и това даде резултат в 85-ата минута, когато Прато вкара за 2:1.

Парма пък се бори докрай, за равния 3:3 с Лече у дома. "Дуковете" започнаха добре с гол на Флокари от дузпа в 18-ата минута, но след това последваха три попадения на гостите. На два пъти Микеле и веднъж Куадрадо дадоха сериозна преднина на Лече.  Пеле обаче върна един гол в 86-ата минута, а Галопа зарадва домакините с точката след попадение в допълнителното време.