Аутсайдерът в Италия Сасуоло определено надига глава. След като в миналия кръг стигна до равенство с лидера Наполи, сега успя да вземе точка срещу още един голям съперник - Лацио. Двубоят завърши 2:2, за жалост на римските фенове, които очакваха успех.

Лацио остава на шесто място, а Сасуоло продължава да е на последно, вече с две точки.

Още по-интересното е, че Лацио поведе с 2:0. Андре Диас откри резултата в 50-ата минута, а Антонио Кандрева удвои четири минути по-късно. Сасуоло обаче нанесе първиуя си удар в 56-ата минута, когато Шелото бе точен. В 77-ата минута Флорес донесе точката на Сасуоло.

Интер също се издъни. Тимът завърши 1:1 като гост на Каляри. Верона би Ливорно с 2:0, а Михайлов не бе в групата на домакините.