Рома победи с 3:1 сборен отбор от звездите на американската Мейджър сокър лига (МЛС) в контролна среща, играна по време на предсезонната подготовка на "вълците" в Канзас Сити.

Холандският халф Кевин Строотман даде аванс на Рома още в четвъртата минута, докато Алесандро Флорендзи в 47-ата и Жуниор Тайо в 68-ата оформиха крайния успех за отбора си.

Звездите от МЛС пък стигаха трудно до положения, въпреки че в състава им личаха имена като Марко Ди Вайо, Тиери Андри и Лендън Донован.

Единственото попадение за домакините реализира американският национал Омар Гонсалес, който беше точен в добавеното време. Миналата година звездите от МЛС се наложиха с 3:2 над Челси в същия турнир, но сега загубиха четири от последните си пет мача срещу европейските  отбори, водещи подготовка на американска почва.