Президентът на на Интер Масимо Морати каза, че в момента е зает с търсене на инвеститори за строителството на нов стадион.

След откриването на новото съоръжение той по всяка вероятност ще продаде клуба.

"В момента ние сме заети с търсенето на нови акционери, с
чиято помощ Интер би построил стадион. Възможно е след завършванто на строителството да настъпи момент, когато аз ще поискам да продам клуба. Аз често мисля за това", заяви Масимо Морати пред местни медии.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google