Лече постигна успех над Сиена в среща от 24-ия кръг на италианската Серия "А". Тимът надигра съперника си с 4:1 като домакин.

Валери Божинов бе в групата на Лече за мача, но изобщо не се появи в игра. Двубоят не започна добре за домакините. Сиена поведе в 25-ата минута чрез Гросо. След това обаче играчите на Лече наложиха териториално превъзходство.

В 32-ата минута Муриел направи 1:1. В 68-ата минута Ди Микеле от дузпа изведе тима си напред. В 82-ата минута Куадрадо затвърди успеха на Лече.  В последната минута тимът на Божинов остана с 10 души, след като Блази получи червен картон. Това обаче не попречи на Лече да вкара четвърти гол. Бривио оформи крайното 4:1.

Лече вече има 21 точки, но остава на незавидното 18-о място, което би пратило отбора в Серия "Б". Сиена е на 17-а позиция с 23 точки.