Ювентус постигна класическа победа с 3:0 в градското дерби с Торино от 15-ия кръг на италианската Серия А. Клаудио Маркизио се отчете с два гола, а Мирко Вучинич с две асистенции. Така Ювентус продължава да няма загуба от Торино от 1995 година насам.

В 36-ата минута "биковете" останаха с 10 души на терена, след като Камил Глик получи директен червен картон за опасна игра. Четири минути преди почивката пък Мигйен Баша в опит да спре Погба, игра с ръка в наказателното поле и съдията отсъди дузпа. Андре Пирло застана на бялата точка, но стреля високо над вратата и не успя да открие резултата.

Ювентус успя да открие резултата в 57-ата минута, когато Себастиан Джовинко центрира към Маркизио за 1:0. В 67-ата минута самият Джовинко бе точен за 2:0.
Шест минути преди края Вучинич свали топката след едно центриране и я прати към Маркизио, който от воле оформи крайното 3:0.

Така Ювентус е начело в класирането с 35 точки, следван от Наполи с 30, Интер и Фиорентина с по 28. Торино е 14-и с 15 точки.