1. Лорик Цана (Лацио)

Албанецът донесе точка на "орлите" срещу Сампдория като гост. Цана се разписа в последната минута на добавеното време за крайното 1:1.

2. Кака (Милан)

Бразилецът откри резултата в 4-ата минута срещу Дженоа, като по великолепен начин овладя топката след центриране на Найджъл де Йонг. Голът на Кака се оказа недостатъчен за "росонерите", които загубиха поредни точки в Серия "А" след равенство 1:1.

3. Томас Eрто (Удинезе)

Французинът донесе победата на своя тим срещу Фиорентина. В средата на първата част французинът засече центриране на Антонио Ди Натале на "Стадио Фриули" за крайното 1:0.

4. Фернандо Йоренте (Ювентус)

Испанският национал вкара първото попадение за щампионите във вратата на Ливорно (2:0). Йоренте завърши по-най-добрия начин атака, в която дейно участие имаше и Пол Погба.

5. Антонио Касано (Парма)

Лошото момче на италианския футбол вкара един от най-важните си голове този сезон. Касано порази вратата на Наполи в 81-ата минута и така момчетата на Роберто Донадони си тръгнаха с три точки от Неапол.