Болоня и Интер завършиха наравно 1:1 в последния мач от неделната програма на 13-ия кръг в Серия "А". Така "нерадзурите" изпуснаха възможността да се изравнят с третия в класирането Наполи.

Домакините изненадващо поведоха още в 12-ата минута, когато Панайотис Коне прониза вратаря Самир Ханданович за 1:0. Малко след началото на второто полувреме обаче Джонатан успя да изравни резултата и да донесе точката за гостите.

Въпреки че в края възпитаниците на Валтер Мадзари натиснаха в търсене на победен гол, така и не можаха да стигнат до пълния успех на "Стадио Ренато Дал'Ара".

В 91-ата минута Жуан Жезус стреля от 20-ина метра, но топката рикошира в напречната греда на вратата на Курчи и резултатът се запази 1:1.