Наполи спечели гостуването си на Торино в мач от 28-ия кръг на Серия "А" по много драматичен начин. Тимът на Рафаел Бенитес малко щастливо победи с 1:0 благодарение на гол на Гонсало Игуаин в 90-ата минута. Така аржентинецът вече има 14 попадения на сметката си в шампионата.

Иначе Торино пропусна няколко великолепни възможности и определено трябва да съжалява, че не взе нищо от този мач.
Играчите на "биковете" на два пъти уцелиха гредите. В 28-ата минута това стори Чезаре Бово, а в 54-ата късметът се изплъзна и на Рикардо Меджиорини.

Отделно от това уникален пропуск направи и Чиро Имобиле.
Така Наполи е трети в класирането с 58 точки, колкото има и вторият Рома. "Вълците обаче са с мач по-малко. Торино пък инкасира четвърто поредно поражение и заема 10-ата позиция с 36 точки.