Милан продължава с неубедителното си представяне този сезон. "Росонерите" загубиха с 0:2 домакинството си на Фиорентина в мач от 11-ия кръг на Серия "А".

Този резултат засили слуховете, че часовете на треньора Масимилиано Алегри на ''Сан Сиро" са преброени. Шефът на гранда от Милано Адриано Галиани напусна бесен трибуните след второто попадение на "виолетовите".

В 27-ата минута Хуан Мануел Варгас смълча феновете на домакините с гол във вратата на Милан. В 73-ата минута пък вратарят на "росонерите" Габриел изчисти една топка точно в краката на Борха Валеро, който не сгреши за 2:0.

Така Милан няма победа вече четири срещи във всички турнири. Кака и компания заемат 11-о място в подреждането на Серия "А". Фиорентина пък се изкачи до четвърта позиция и има 21 точки в актива си.

Програмата на всички срещи, които може да проследите пряко в каналите на bTV Media Group ще откриете тук.