Сантяго Гарсия вкара четири минути преди края на редовното време първия си гол в Бундеслигата, който се оказа победен за 3:2 за Вердер у дома срещу Хановер.

Унгарският нападател Саболч Хущи откри резултата за гостите от дузпа в 20-ата минута, която беше отсъдена заради фаул на Клеменс Фриц срещу него самия.

Вердер също получи дузпа минути по-късно, когато Елхеро Елия фаулира Салиф Сане, а Аарън Хънт изравни за домакините.

В 38-ата минута Седрик Макиади изведе Вердер напред с гол с глава, но малко преди края на първата част японският защитник Хироки Сакаи изравни за Хановер с топовен удар от 25 метра, при който вратарят Себастиен Миелиц не се намеси по най-добрия начин. Но Гарсия, който дойде от Палермо в последния ден на трансферния период, се разписа с глава от близко разстояние

С два гола на полузащитника Андре Хаан Аугсбург се наложи с 2:1 над Майнц. Победата прекъсна серията от пет мача без победа за Аугсбург, който се придвижи на 13-о място с 13 точки, колкото имат още Майнц, Хановер, Щутгарт и Хофенхайм.