Топлият Лазаровден изкара софиянци навън. Улиците на столицата не останаха празни по време на епидемията от коронавирус.
Препоръките на щаба са да си останем вкъщи. Забранено е да се разхождаме по паркове и градинки.
Носенето на маски на обществени места стават задължителни.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















