Деца от клубовете „Млади възрожденци” от цялата страна направиха почетен караул пред паметника на Васил Левски в София.
Инициативата е по повод навършването на 144 години от обесването на Апостола и 180 години от рождението му.
Снимка:
Ладислав Цветков
Караулът ще продължи до края на годината.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















