Бразилия постигна изразителна победа с 4:0 като гост на Боливия в приятелска среща. В този двубой треньорът Луис Фелипе Сколари имаше шанс да използва само играчи, играещи в бразилското първенство, които очевидно оправдаха доверието. В духа на приятелския характер, срещата се игра не на 4 000 метра в Ла Пас, където боливийците традиционно приемат мачовете от квалификациите, а в най-големия град страната Санта Крус де Ла Сиера, намиращ се на далеч по-нормална надморска височина.

Именно в този двубой отново шанс за изява получи една от големите звезди на бразилския футбол Роналдиньо, който започна като титуляр.

Иначе Леандро Дамиао откри резултата още в 4-ата минута. След асистенция на Роналдиньо, Неймар удвои в 31-ата минута, а отново младата звезда на Сантос бе точен в 42-ата мин. В добавеното време на мача Леандро оформи крайното 0:4.