Полша победи Дания с 3:2 в контролна среща, играна на стадион "Арена Гданск". Мачът бе изпъстрен с обрати, като в крайна сметка домакините се поздравиха с крайния успех.

Поляците поведоха още в 5-ата минута, когато Матеуш Клих направи 1:0, но Дания обърна нещата в своя полза до края на първото полувреме. Кристиан Ериксен изравни в 18-ата минута, а в 45-ата Мартин Брайтвайте изведе съперниците ни в световните квалификации напред в резултата.

След почивката обаче Полша реши всичко само в рамките на една минута - Собота направи 2:2 в 59-ата, а секунди по-късно току-що влезлият Зиелински донесе победата с първото си докосване до топката.

Друг съперник на България в квалификациите за Мондиал 2014 - Армения, пък загуби с 0:2 гостуването си на Албания. Рама в 21-ата и Каче в 67-ата донесоха успеха за домакините.