Нюелс Олд Бойс спечели с 1:0 срещу Ривър Плейт и остана с три точки аванс на върха в аржентинското първенство след мачовете от 11-ия кръг. Виктор Лопес вкара единственото попадение на стадион Марсело Биелса 10 минути преди края.

Давид Трезеге, който играе в Нюелс под наем именно от Ривър, влезе през второто полувреме и направи няколко добри включвания. Центриране от ляво от свободен удар на Пабло Перес намери централния защитник Лопес, който с глава отбеляза единственото попадение в мача.

Бока Хуниорс пък не успя да се доближи до лидерите, след като приключи 1:1 на стадион Ла Бомбонера с Росарио Сентрал. Бока излезе напред в 13-ата минута чрез Емануел Джилоти, който вкара петия си гол за пет минути.

Росарио заслужено изравниха в последната минута на мача чрез уругвайския ветеран Себастиан Абреу, което е и първо допуснато попадение от Бока в последните пет срещи.

Расинг продължава с негативната серия и вече 11 мача без победа. Сега те отстъпиха с 0:1 при визитата си са Естудиантес и остават на последното място
само с 2 точки.
Нюелс е начело с актив от 26 точки, пред Арсенал (Саранди) с 23, Сан Лоренсо и Бока Хуниорс са с по 29. На 5-о място е Атлетико Рафаела с 19.

Други резултати от 11-ия кръг: Велес Сарсфилд- Олимпо 1:2, Арсенал- Сан Лоренсо 1:1, Ол Бойс- Санта Фе 0:0, Атлетико Белграно- Килмес 0:1, Атлетико Рафаела- Архентинос Хуниорс 1:0.