Нюелс олд бойс загуби дербито с Росарио Сентрал с 1:2, но продължава да води в класирането след 12-ия кръг на аржентинското първенство.

Алехандро Донати откри резултата в полза на Росарио в 11-ата минута, а Макси Родригес изравни минута по-късно. Ернан Енсина вкара победния гол за Росарио Сентрал в 28-ата минута.

Въпреки загубата от градския съперник, тимът на Нюелс олд бойс остава лидер в таблицата с 26 точки. Втори е Сан Лоренцо, който в събота надигра категорично Ол Бойс с 3:0.

Грандът Бока Хуниорс завърши 2:2 при гостуването на Годой Крус и заема четвърто място в класирането.

Килмес - Атлетико Рафаела 1:1
В класирането начело е Нюелс олд бойс с 26 точки, следван от Сан Лоренцо и Арсенал по 23, Бока Хуниорс 21, Атлетико Рафаела 20 и други.