Белгия загуби от Колумбия с 0:2 в контролна среща, играна в Брюксел. На трибуните бе мениджърът на Челси Жозе Моуриньо

И двете попадения паднаха след почивката. Една от звездите на Монако Радамел Фалкао се възползва от подаване на Хамес Родригес за 1:0 в 51-ата минута. 15 по-късно Виктор Ибардо удвои аванса на играчите на Хосе Пекерман, с което оформи крайния резултат.

Освен Фалкао и Родригес, на терена бяха още куп други топиграчи като Фелайни, Азар, Де Брюин, Вертонген, Вермален и Сапата.

Белгия ще участва на Мондиал 2014 догодина, тъй като си осигури директно класиране, спечелвайки квалификационната си група