Българските национали се развихриха в руската Премиер лига. След като Георги Миланов вкара първия си гол за ЦСКА (Москва), Ивелин Попов също се разписа в среща от 21-ия кръг.

Капитанът на националния ни отбор беше точен в 73-ата минута при равенството 1:1 с Динамо (Москва), когато засече центриране на Роман Бугаев отляво. Така Попов вече има три попадения на сметката си.

Ивелин започна като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути. Дебют за Кубан пък направи друг наш национал Станислав Манолев.

За тима от Москва се разписа Кевин Курани, който бе точен малко преди почивката.

Кубан заема девета позиция в класирането с 25 точки. Динамо пък е четвърти с 38 точки. Лидер с мач по-малко и 43 точки е Локомотив (Москва).