Годой Крус се изкачи на шесто място в аржентинското футболно първенство, след като се наложи с 1:0 като гост на Ланус в изтеглен мач от 11-ия кръг на Примера дивисион.

Единственото попадение за тима на Гилермо Барос Шелото реализира Хосе Луис Фернандес, който се възползва от асистенция на Факундо Кастийон в осмата минута и не остави шансове на вратаря на домакините.

Благодарение на това, Годой Крус се изравни по точки със седмия Химнасия Ла Плата.

Химнасия пък не успя да се наложи над Тигре като гост, след като двата отбора завършиха наравно 1:1. Лукас Лихт откри за гостите с гол от дузпа в 12-ата минута, но Матияс Перес Гарсия изравни шест по-късно.

Начело в подреждането е Нюелс Олд Бойс с 26 точки, пред Арсенал с 23, следват Сан Лоренсо и Бока Хуниорс с по 20.