Германия не срещна проблеми при гостуването си на Казахстан и спечели с 3:0. Двубоят бе от група "С" на квалификациите за Мондиал 2014. Немците решиха нещата в своя полза още в началото на срещата. В 20-ата минута Швайнщайгер откри резултата, а само две минути по-късно Гьотце направи 2:0.

След това домакините опитаха да се върнат в мача, но класата на тима на Йоахим Льов си каза думата. В 74-ата минута Бундестимът съумя да вкара и трето попадение. Този път точен бе Мюлер.

Казахстанците не стигнаха и до почетно попадение на родна земя срещу далеч по-именития си съперник. Германия вече има 10 точки и е на първо място в класирането, докато Казахстан е на другия полюс - отборът е на пето място с едва една спечелена точка.

Швеция остава на второ място, въпреки че не можа да бие Ирландия. Срещата завърши 0:0. Скандинавците са с 8 точки, а ирландците - със седем. Австрия вече също има 7 точки, след като разгроми Фарьорски острови с 6:0.