Звездата на Манчестър Юнайтед Хавиер Ернандес вкара два гола за Мексико при равенството 2:2 срещу Нигерия в приятелски мач, който се игра в Хюстън (САЩ).

Ернандес даде преднина на своя отбор след 21 минути, но развоя на мача се обърна, след като Пабло Барера от мексиканците получи червен картон за игра с ръка и бе отсъдена дузпа. В 29-ата минута Браун Идейе бе точен от бялата точка и изравни резултата.

Преди почивката Нигерия поведе в резултата след автогол на Жерардо Торадо, който отклони топката в собствената си врата.

През втората част Ернанес успя да вкра втория си гол в мача в 70-ата минута и прати в екстаз близо 60 хиляди фенове на Мелсико, които бяха изпълнили " Релиант стейдиум" в Хюстън.