Президентът на Бразилия Дилма Русеф се срещна с шефа на ФИФА Сеп Блатер в Цюрих, като двамата проведоха разговор относно организацията за предстоящото световно първенство по футбол през лятото.
Компания на Русеф правеше и министърът на спорта на южноамериканската държава Алдо Ребело, който също увери президента на ФИФА, че Бразилия ще бъде напълно готова за домакинството на Мондиал 2014.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















