Сент Етиен и Олимпик (Марсилия) завършиха 1:1 в мач от 25-ия кръг на френското футболно първенство, игран пред 27 000 зрители. Така Сент Етиен е на 4-о място във временното класиране с 42 точки, а Марсилия - на пето с две точки по-малко.

Четвъртото място в крайното класиране на френското футболно първенство дава право на участие в турнира Лига Европа през следващия сезон, а петото място също може да донесе право за участие в Лига Европа, но това зависи и от носителя на купата на Франция.

Гостите от Марсилия откриха резултата в 64-ата минута, когато Николас Нкулу се измъкна от защитата и Олимпик поведе с 1:0.

Домакините изравниха едва във втората минута на даденото от главния съдия продължение след края на мача, когато 33-годишният бразилски нападател Брандао надскочи вратаря на гостите Мендес и с удар с глава изпрати топката в мрежата - 1:1.