Фулъм загуби от изпадналия Рединг с 2:4 в двубой от 36-ия кръг на английското първенство. Димитър Бербатов започна като титуляр, след като се възстанови от контузията на прасеца. Той обаче не можа да помогне на тима си и лондончани се издъниха сериозно на собствен терен. Станислав Манолев остана резерва.

Хал Робсън-Кану даде аванс на гостите в 11-ата минута. Той изпълни точно дузпата, която бе отсъдена за нарушение на Арне-Рийзе.

В 70-ата минута Брайън Руис намали след асистенция на Уго Родайега. Пет минути по-късно Джем Карачан вкара трети гол за Рединг, а в 77-ата Руис отново беше точен, след като с глава засече центриране на Алекс Качаниклич. Седем минути преди края Карачан вкара четвърти гол за гостите.

Рединг записа първа победа от 2 февруари насам. Тогава "роялистите" се справиха със Съндърланд.