Изпълнителният директор на Манчестър Юнайтед - Дейвид Гил похвали Димитър Бербатов за професионализма му през последните четири години, когато носи екипа на "червените дяволи".

"Димитър Бербатов е страхотен професионалист. Нито за момент не ни е създал проблеми за тези четири години, които беше при нас. Той е истински пример за подражание. Пожелаваме му всичко най-добро", заяви Дейвид Гил.

През последния сезон и половина Бербатов беше предимно резерва в Манчестър Юнайтед и много рядко беше включван в титулярния състав на "червените дяволи".

Именно поради тази причина българинът напусна Юнайтед, като се очаква до няколко часа трансферът му във Фулъм ще стане факт.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google