Фулъм победи Стоук Сити с 1:0 и записа първи успех в Премиър лийг от средата на август. Димитър Бербатов започна като титуляр за Котиджърс и игра 66 минути преди да бъде заменен принудително от Дарън Бент.

Именно английският национал донесе и трите точки за лондончани, разписвайки се в 83-ата минута.

С победата си Фулъм събра актив от 7 точки, колкото имат и Стоук.

В друга среща от кръга Александър Тонев влезе като резерва за Астън Вила при равенството 0:0 навън срещу Хъл Сити. Българският национал замени Ашли Уестууд в 74-ата минута.

Астън Вила е на 10-о място с 10 точки. Хъл Сити също се намира в средата на таблицата.

Ливърпул надигра с 3:1 у дома Кристъл Палас и се изкачи на първо място във Висшата лига. "Червените" са с 16 точки, една повече от Арсенал. Утре лондончани ще срещнат Уест Бромич далеч от дома.

Луис Суарес, Даниел Стъридж и Стивън Джерард се разписаха в полза на отбора от Мърсисайд преди почивката. Почетното попадение в полза на "орлите" бе дело на Дуайт Гейл четвърт час преди края. Отборът от столицата е на 19-о място с едва 3 спечелени точки.