Челси разби Фулъм като гост в двубой от 29-ия кръг на английското първенство. Двубоят на "Крейвън Котидж" завърши 3:0 в полза на "сините".

Димитър Бербатов игра за домакините, но не се отличи с нищо. Станислав Манолев остана на резервната скамейка и не влезе в игра.

В 30-ата минута Челси поведе след страхотен гол на Давид Луис. Той стреля отдалеч и остави безпомощен вратаря на Фулъм. Ударът му бе топовен и нямаше хващане. В 43-ата минута Тери се разписа с глава и направи 2:0 за отбора на Рафа Бенитес. В 71-ата минута упражнението се повтори. Отново Джон Тери, отново с глава и 3:0 за Челси.

Фулъм не можа да направи нищо съществено и логично загуби.

След този успех Челси вече е на трето място с 61 точки и изпреварва Арсенал. Фулъм остава на десето място с 40 точки.