Треньорът на Ювентус Анджело Алесио даде своето мнение след успеха с 4:0 над датския Нордшеланд. "Задължително бе да спечелим този мач и момчетата почнаха да атакуват от първата минута.

Вкарахме четири гола, а имахме шанс да отбележим и повече. Ако и Матри бе вкарал щеше да е перфектно за нас. Загубихме от Интер през уикенда и аз знаех, че това поражение ще ни мотивира. Няма как да не бъда доволен след такава игра".

На другия полюс бе настроението на треньора на датския отбор Каспер Хюлманд. "Лоша вечер за нас, а Ювентус бе фантастичен. Каквото и да опитвахме не се получаваше. Единственото позитивно от цялата история е, че подобрихме играта си през второто полувреме.

Можеше да стане много грозна картината, ако бяхме продължили, както през първото полувреме. На почивката се опитах да вдъхна увереност на момчетата, въпреки тежкия резултат и мисля, че в някаква степен се получи".