Треньорът на Ювентус Анджело Алесио, който води тима заради наказанието на обвинения в уреждане на мачове - Антонио Конте, смята, че тимът му е трябвало да спечели гостуването си на Нордшеланд. Датският шампион завърши 1:1 с именития си съперник и записа първата си точка в историята в Шампионска лига.

"Разочароващо е да имаш толкова положения и да не спечелиш. През първото полувреме не подходихме правилно, но след почивката имахме доста шансове за попадение. Трябваше да бъдем по-решителни пред гола. Нашият съперник владееше добре топката през първата част, но след това му създадохме доста проблеми. Въпреки това, не успяхме да реализираме повече от един гол. Техният вратар направи много добри спасявания. Сега трябва да спечелим следващия ни домакински мач и да постигнем добри резултати срещу Шахтьор (Донецк) и Челси. Нямаме право на повече грешки. Заслужавахме да победим, но когато с толкова положения, не можеш да вкараш, трябва да се примириш с резултата", заяви Алесио.

Наставникът на Нордшеланд Каспер Нюлманд пък остана доволен от представянето на тима си.

"След като играхме добре през първото полувреме, не смятам, че след почивката атакувахме достатъчно. Равенството бе неизбежно. Радваме се, че взехме точка", коментира Нюлманд.