Треньорът на Копенхаген Стале Солбакен обяви, че груби грешки в защитата на тима му са били главната причина за загубата с 1:3 при гостуването на Ювентус в мача от група В на Шампионската лига.

Датчаните стигнаха до 1:1 по време на мача в Торино, но героят за "бианконерите" Артуро Видал разпердушини противниковата отбрана с хеттрик.

"Тъжен съм и съм ядосан на грешките, които допуснахме в защита. Чувствам, че можехме да си тръгнем с много повече от Италия", коментира Солбакен след мача.

"Можехме да спечелим поне точка, тъй като създадохме доста голови положения пред вратата на Ювентус", обяви пък нападателят Николай Йоргенсен след срещата.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google