Манчестър Юнайтед успя да победи Клуж при гостуването си от втория кръг на груповата фаза на Шампионската лига, но английският гранд трябваше да обръща резултата от 1:0 до 1:2. Тези три точки момчетата на сър Алекс Фъргюсън оглавяват еднолично група "Н" с актив от 6т., а Клуж е втори с 4, колкото има и Брага, след победата си над Галатасарай. Турският тим е последен, без записана точка.Клуж успя да изненада „червените дяволи” с гол в 14-ата минута. Бастош с дълго подаване намери Сугу, който бързо прати топката в наказателното поле, около точката за изпълнение на дузпа, а там Капетанос засече без колебание. Де Хеа не успя да спаси силния удар и румънците поведоха с 1:0.

Последва очакван натиск на Манчестър Юнайтед и той даде резултат 15 минути по-късно. В 29-ата минута Робин ван Перси изравни с рамо след центриране от фаул на Уейн Рууни. При попадението обаче останаха съмнения за засада, която не бе маркирана от страничния съдия.

Устремът на „червените дяволи” към трите точки не спря и през второто полувреме, когато отново Робин ван Перси бе точен за пълен обрат в резултата. Още в 49-ата минута той засече чиесно дълго подаване в наказателното поле, а вратарят на Клуж не се намеси по най-добрия начин и Манчестър Юнайтед поведе с 2:1.

До края на мача румънският шампион не успя да пречупи именития си съперник и да измъкне поне точка в мача.

Клуж - Манчестър Юнайтед 1:2

1:0 Капетанос (14)

1:1 Ван Перси (29)

1:2 Ван Перси (49)