Наставникът на мадридския Реал Фабио Капело се зарече тимът му да предложи много по-добра игра в утрешния двубой от Шампионската лига срещу Байерн (Мюнхен) отколкото в предните мачове от Примера. В събота кралският клуб записа нов резил у дома, след като направи 0:0 с Бетис.

"Досега показахме много по-добри мачове като гости, но смятам, че срещу Байерн ще бъде различно", зарече се италианският специалист на пресконференция преди срещата в Мадрид. "Шампионската лига е много по-различна от първенството. Срещу баварците ще покажем истинските си възможности", обеща спецът.

"На практика не сме изостанали в борбата за титлата в Примера. Имаме пасив само от 4 точки срещу лидерите. Смятам, че в момента отборът е по-обединен от всякога", разкри Капело. Наставникът призна, че защитникът Роберто Карлуш тренира на пълни обороти и е готов за срещата с германците. Относно Емерсон Капело заяви, че ако е здрав, ще бъде в стартовата единайсеторка.

Мачът с Байерн е във вторник на "Бернабеу", като Шампионската лига е на фаза първи срещи от 1/8-финалите.

АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ

Снимка: АР