Нападателят на Лудогорец Иван Стоянов показа висок дух след загубата от Базел с 2:4 в първия мач от плейофа за влизане в групите на Шампионската лига. Според него българският шампион е бил почти равностоен на съперника си.

"Бяхме почти равностойни. Базел е по-опитният отбор. Мисля, че при третия гол имаше засада. Има втори мач. Надявам се във втория мач да играем нашата игра. Надеждата умира последна", каза Стоянов след мача.
 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google