В последно време българските съдии приковаха вниманието върху себе си с редица странни отсъждания и сурови наказания. Оказва се обаче, че на най-високо ниво в Европа, а именно на четвъртфиналите на Шампионската лига се допускат фрапиращи грешки. Миналата седмица видяхме гол от засада на Златан Ибрахимович в полза на ПСЖ срещу Барселона, а във вторник вечер тази седмица шотландецът Крейг Томсън и асистентите му се превърнаха в главни действащи лица в невероятно драматичния мач между Борусия (Дортмунд) и Малага.

Германците победиха с 3:2 с 2 гола в последната минута, а испанците възроптаха след края за двете ситуации за засада при победния гол. Истината обаче е, че вторият гол на Малага също бе при доста дискусионна ситуация.

Победният гол на Борусия, имаше ли засада?

Имат ли право от Малага да протестират след този свой гол?

Какво смятате за съдиите в Европа? Гласувайте в нашата анкета и изкажете своето мнение в полето за коментари.