Полузащитникът на Челси Франк Лампард очаква с нетърпение сблъсъка с Барселона от полуфиналите на Шампионската лига.

Английският национал бе в  състава на "сините", които през 2009 г. отпаднаха драматично от Барса на същия етап от турнира. Тогава Челси завърши 0:0 на "Ноу Камп", а на двубоя в Лондон бе ощетен от рефера и допусна равенство 1:1 след гол в добавеното време на Иниеста. Лампард смята, че сегашния тим на каталунците е по-силен от преди три години, но не е непобедим.

"Двата отбора започват срещата с равни шансове. Барселона са фаворити, заради играчите, които имат, но ако играем, както срещу Тотнъм, ще имаме шанс. Тази победа ни дава увереност. Барса са най-добрите в света, но няма непобедими отбори. Не трябва да им показваме, че сме уплашени. Трябва да вярваме, че можем да ги победим, когато се изправим срещу тях", заяви Лампард.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google