Съставът на Брага влезе в групите на Шампионската лига за първи път в историята си след успех като гост на Севиля с 4:3 в мач реванш от плейофите в надпреварата. Първата среща преди седмица завърши 1:0 в полза на португалския тим, който продължава напред след общ резултат 5:3.

Резултатът на стадион "Рамон Санчес Писхуан" откри Матеус в 31-ата минута. В началото на втората част Лима вкара второ попадение във вратата на Севиля. Момчетата на Антонио Алварес се върнаха в двубоя след голове на Луиш Фабиано (60-ата минута) и Хесус Навас (84-ата минута).

В рамките на последните пет минути от редовното време Лима се разписа още два пъти, оформяйки хеттрика си в този двубой. Малко преди края Фредерик Кануте отбеля трети гол за Севиля, който обаче не бе дотатъчен.

Тимът на Севиля ще продължи участието си в групите на Лига Европа. След двубоя президентът на тима Хосе Мария дел Нидо обяви че, треньорът Антонио Алварес ще продължи да ръководи отбора независимо, че в рамките на 4 дни тимът загуби от Барселона Суперкупата на Испания след 0:4 и отпадна от Шампионската лига.