Треньорът на Пари Сен Жермен Лоран Блан не смята, че тимът му си е гарантирал участие на полуфиналите в Шампионската лига след успеха с 3:1 над Челси.

ПСЖ на път да елиминира Челси след брилянтни голове (ВИДЕО) >>

"Винаги може да се представиш по-добре, но мисля, че тази вечер момчетата дадоха всичко от себе си. Бяхме малко предпазливи в изграждането на нашата игра. Вероятно бяхме уплашени от контраатаките на Челси, който е много силен тим.

След почивката подобрихме представянето си. Преборихме се за повече топки, а голът на Пасторе беше фантастичен. Бяхме възнаградени за играта си през втората част. Продължихме да се борим, а халфовата ни линия отговори с невероятни умения, които са й запазена мярка. Търсехме този гол и го получихме. Щастлив съм за Хавиер, който имаше своите върхове и спадове, но в тази ситуация показа класата си. Заслужава единствено похвали.

Златан Ибрахимович получи лека болка в мускулите. Не съм сигурен дали е разтежение. Вероятно се нуждае от малко почивка.

Знаем, че независимо от този резултат, ни предстои много тежък мач на "Стамфорд Бридж". Вкарахме три гола, но и се видя, че можем да получаваме такива. Ще има напрежение. Трябва да се подготвим за този тест", заяви френският специалист.