Халфът на Галатасарай Хамит Алтънтоп призна, че е в доста добри отношения с треньора на Реал (Мадрид) Жозе Моуриньо няколко дни преди първия четвъртфинал в Шампионска лига между двата тима.

30-годишният футболист игра на "Сантияго Бернабеу" през миналия сезон, но не успя да се наложи

"Моуриньо е страхотен треньор. Той е човек, който знае много за футбола. Оправя се чудесно със съблекалнята, знае кога да бъде близо до футболистите и кога да се отдръпне. Моуриньо е треньор, който става приятел на играчите, дори им е като брат.  Не изпитвам лоши чувства към Реал. Всичко, което мога да кажа за този клуб, е положително.

Ще излезем, за да атакуваме Реал. Нашият наставник Фатих Терим винаги казва, че най-добрата защита е атаката. Очаквам да се получи отворен мач. Ще има много положения. Ако успеем да вкараме гол и да си тръгнем с добър резултат от Мадрид, ще може да се случи всичко", каза Алтънтоп.

Гледайте първия четвъртфинал между Реал (Мадрид) и Галатасарай в сряда (3 април) от 21:45 часа пряко по bTV Action и онлайн на VOYO.bg! Студиото е с начален час 20:30 часа!