"Беше много важно за нас да започнем с победа и хубавото е, че успяхме", заяви треньорът на Милан Масимилиано Алегри след успеха над Селтик с 2:0.

"Борихме се много, особено след почивката. Хубавото е, че успяхме да отбележим, макар и късно, а преди това имахме доста шансове. Не мога да кажа, че съм се ядосал, че отбелязахме чак накрая. Ако всичките ни мачове завършват по този начин бих бил щастлив.

Момчетата показаха, че имат големи сърца. Трябва да подобрим контрола върху топката. Имахме няколко нови футболисти в стартовия състав и това ни затрудни. Но те успяха да се представят на ниво", заяви Алегри.

Колегата му от Селтик Нийл Ленън бе доста разочарован. "Доминирахме през големи периоди от играта. Не виждах как Милан ще вкара гол през второто полувреме, но ето че успя да отбележи два. Все пак съм горд с момчетата".