Задържаха 28-годишен мъж от септемврийското село Славовица, предизвикал тежка катастрофа и избягал от местопроизшествието.

На 1 януари в полицейското управление в Септември е получен сигнал от близките на 46-годишен мъж. Той излязъл да се разходи и повече не се върнал.

Около 20 ч. вечерта в района на пътя Ветрен-Пазарджик полицейски екипи са открили трупа на мъж в храстите до шосето. Тялото се оказало на изчезналия мъж.

Огледът на място показал, че там е станал инцидент. За по-малко от денонощие е установена самоличността на мъжа, причинил катастрофата. Той е задържан за срок от 72 часа.

Открит е и управляваният от него автомобил, по който имало следи от удар. По случая се води полицейско производство.

Изберете магазин

Разгледай онлайн нашите промоционални брошури

Цените са валидни за периода на акцията или до изчерпване на наличностите. Всички цени са в лева с включен ДДС.
Advertisement