Огромна сума пари е била открадната при грабеж на инкасов автомобил в Перник, съобщиха от МВР.
Сигналът за инцидента е подаден около 16 ч. По първоначални данни четирима въоръжени мъже са нападнали охранителите и са избягали с джип.
Двамата охранители не са пострадали сериозно при инцидента в кв. "Васил Левски". Хората в квартала не са чули нищо.
Снимка:
Емил Митев
Атаката е станала пред сграда, в която има офиси на ЧЕЗ и „Изипей“. Неофициалните данни са за 1 млн. лв., от МВР все още не могат да потвърдят размера на задигнатата сума.
Работи се по версия, че престъпниците са имали вътрешна информация.
Издирването им продължава.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















