Служител на Софийския районен съд е дал положителна проба за COVID-19, научи bTV от свои източници.
От съда потвърдиха информацията – дезинфекцирали сградата със собствени препарати рано сутринта. На място дошъл и директорът на столичната РЗИ.
Лицето, дало положителната проба, се почувствало зле на 1 април. Резултатът от направения тест излязъл едва днес.
Снимка:
btvnovinite.bg
Граждани чакат на опашка, за да влязат в сградата на съда
Около обяд сградата беше затворена за час. Други служители не за изследвани.
В момента съдът е отворен и продължава да обслужва граждани при взети всички мерки за безопасност. Хората отиват там, за да си изкарат свидетелство за съдимост.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















