Част от системата за продажба на електронни винетки се срина за два часа тази сутрин.
Много зрители сигнализираха bTV, че не могат да си платят пътната такса.
Причината е била технически проблем при националните доставчици на услуги, обясниха от Агенция "Пътна инфраструктура".
Снимка:
btvnovinite.bg
Проблемът е отстранен малко след 10:00 ч., добавиха от агенцията.
По време на техническите проблеми винетки е можело да се купуват безпроблемно от сайта bgtoll.bg и мобилното приложение BGTOLL, както и от терминалите за самотаксуване и на гише.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google






















