У нас медиците и доброволците от Военномедицинската академия посрещнаха първия сняг с усмивка.
От болницата публикуваха снимка с един от санитарите, който е направил снежен човек, защитен от вируса с предпазно облекло.
Снимка:
btvnovinite.bg
Вместо традиционната метла, този COVID снежен човек държи в ръцете си пръскачка с дезинфектант, с който убива инфекцията.
От болницата напомнят, че въпреки сложната пандемична обстановка, "трябва да продължим да търсим красотата в малките неща, които ни радват".
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















