Късно снощи състав на Софийския районен съд е санкционирал 7 от задържаните 25 души след протеста на 19 февруари, съобщиха от пресцентъра на МВР. Наказанията са наложени по Указа за борба с дребното хулиганство.
Четирима от задържаните ще положат 7 денонощия поправителен труд. Трима от тях са задържани преди за различни престъпления. Съдът е наказал други двама с глоба от 150 лева. На един задържан е определена глоба от 100 лева. Всички останали са освободени.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google





















