Изоставена постройка горя тази вечер в парк "Тюлбето" в Казанлък. Сигнал за огъня са подали граждани малко преди 21 часа, съобщи кореспондентът на bTV в региона.

Два екипа на пожарната са пристигнали на място и са изгасили огъня.

По информация на хората постройката е ползвана от клошари, които са складирали там отпадъци.

След направен оглед в изгорялата постройка не са открити тела. Вероятно обитателите са напуснали преди пожара.

Ще бъде направен оглед от специалисти, за да се изясни причината за пожара.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google