Посред бял ден: Нападател с нож обра мъж в центъра на София

По случая има задържан
Посред бял ден: Нападател с нож обра мъж в центъра на София
Снимка: iStock

Обир с нож е бил извършен посред бял ден в центъра на София, съобщиха от полицията.

По случая е задържан 46-годишен мъж.

Сигналът за инцидента бил подаден в следобедните часове на 11 ноември. Пострадалият съобщил в полицията, че бил нападнат от непознат в центъра на София.

По думите му нападателят го заплашил, нанесъл му прободна рана с нож в ръката, издърпал от него чантичка с пари и два телефона и избягал.

Полицията бързо хваща извършителя - криминално проявен мъж. Откраднатите вещи са намерени и иззети.

След доклад на материалите в Софийска районна прокуратура мъжът е привлечен в качеството на обвиняем по НК и му е наложена мярка „задържане под стража“ за срок до 72 часа.

Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase

Последвайте btvnovinite.bg във VIBER

Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM

Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK 

 

 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google

Най-четени