Шествие на ВМРО и "България без цензура" днес потегли към сградата на ЧЕЗ със скандирания "Долу ГЕРБ". Протестът е под мотото Заедно за "Една година по-късно отново срещу монополите на статуквото". Демонстрацията се водеше от кола на ВМРО, озвучаваща улиците с патриотични песни.
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















